Hasonlítsd össze az árakat 117 700 Ft-tól 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül:
Előző árak
- 2026. 05. 02. - 89 000 Ft
- 2025. 03. 11. - 89 000 Ft
- 2025. 02. 20. - 93 955 Ft
- 2026. 05. 02. - 89 000 Ft
- 2025. 03. 11. - 89 000 Ft
- 2025. 02. 20. - 89 000 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Kárpitozott egyszemélyes ágy DUO 2. Egyszerű vonalak, modern és luxus. Az alvófelület a minőségi bonell matracnak köszönhetően kényelmes ébredést biztosít. A díszített fejtámla kényelmes alátámasztást biztosít. Válasszon a kárpitszövetek és méretek színvariációi közül. Összefoglaló: kárpitozott ágy kényelmes magas fejtámla bonell matrac színválaszték Felhasznált anyagok: szövet, bonell rugók
Méretek
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 18 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Szett | Matraccal, Matraccal és ágyráccsal |
| Anyag | Kárpitozott |
| Fejtámlával | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Szürke |
| A fekfőfelület magassága | 48 cm |
| A lábak magassága | 2,5 cm |
| A matrac magassága | 18 cm |
| Ágyneműtartó | Nincs |
| Az ágy külső szélessége | 90 cm |
| Fejtámla magassága | 102 cm |
| Fekvőfelület | 90x200 cm |
| Kárpitozás | Cosmic160 |
| Matrac | IGEN |
| Matrac keménysége | H3 - közepes |
| Súly | 55 kg |
| Teherbírás | 90 |
| Gyártó | Supermobel |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Azt kaptam amit vàrtam. Nekem tökéletes.
Vásárolva itt: Supermobel.hu
Ajánljuk

IKAROS DOUBLE ágy 90 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
90×206 cm, fa, lábakkal

Ágy ELISA 120 x 200 cm, artisan tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
120×204 cm, matraccal és ágyráccsal, tölgyfa

Naomi magasított ágy 90x200 cm, égerfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Emily ágy 80x200 cm, fehér Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
80×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Naomi magasított ágy 90x200 cm, égerfa Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Coco Maxi 20 cm matrac
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Laura ágy 90x200 cm, égerfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Raktáron
Laura ágy 90x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
Emily ágy 90x200 cm, égerfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Raktáron
IKAROS DOUBLE ágy 90 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
90×206 cm, matraccal, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
IKAROS ágy 90x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
90×200 cm, matraccal, modern stílusú
Raktáron
IKAROS ágy 90 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
90×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
Kárpitozott boxspring ágy GLORIEN 100x200 cm bíbor Matrac: Bonell rugós matrac
98×100×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
IKAROS ágy 90x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
Laura ágy 90x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IKAROS DOUBLE ágy 90 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
90×206 cm, fa, lábakkal

Ágy ELISA 120 x 200 cm, fehér Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
120×204 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Ágy ELISA 120 x 200 cm, sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
120×204 cm, matraccal, modern stílusú
Raktáron
IKAROS ágy 90x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
Laura ágy 120 x 200 cm, tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
120×205 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
Emily ágy 90x200 cm, fehér Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
IKAROS ágy 90x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
IKAROS DOUBLE ágy 90 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
90×206 cm, matraccal, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Ágy SOFIA 120 x 200 cm, beton Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
120×206 cm, matraccal, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Kék kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Laura ágy 90x200 cm, tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Coco Maxi 20 cm matrac
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Laura ágy 120 x 200 cm, égerfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
120×205 cm, kárpitozott, égerfa
Raktáron
IKAROS DOUBLE ágy 120 x 200 cm, fehér Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
120×206 cm, kárpitozott, fa
Elérhető 2 webáruházban

IKAROS DOUBLE ágy 90 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
90×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
IKAROS ágy 90 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
90×206 cm, matraccal, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szürkésbarna kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron


