Hasonlítsd össze az árakat 84 500 Ft-tól 99 160 Ft-ig 3 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 84 500 Ft és 99 160 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 7765 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 02. - 92 265 Ft
- 2025. 11. 23. - 92 265 Ft
- 2025. 06. 17. - 102 520 Ft
- 2026. 05. 02. - 84 500 Ft
- 2025. 11. 23. - 84 500 Ft
- 2025. 06. 17. - 84 500 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A hagyományos kétajtós szekrény ELENA 2D ideális választás minden hálószobába. A belső elrendezés igazán praktikus, mivel a szekrény bal oldala tágas akasztótérrel és felső polccal, míg a jobb oldala polcrendszerrel rendelkezik. Kényelmes helyet talál pulóverek és pólók, de báli ruhák és öltönyök számára is. Általában kevés ideje van a takarításra? Akkor ez a megfelelő bútor az Ön számára. A minőségi anyag nemcsak stabilitást, hanem könnyű tisztíthatóságot is biztosít. Ez a szekrény bármilyen stílusú hálószobába illik, és a három színárnyalatnak köszönhetően kiválaszthatja az Önnek tetszőt. Ne várj tovább, szerezz be egy praktikus ruhatárat! Az ELLENA 2D ruhásszekrény főbb jellemzői: kétajtós, akasztós rész + 5 db polc, háromféle színárnyalat, Használt anyagok: LTD
Méretek
| Szélesség: | 89 cm |
|---|---|
| Mélység: | 53 cm |
| Magasság: | 190 cm |
Specifikációk
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Funkció | Akasztórúd, Polc |
| Szín | Barna |
| Ajtó típus | Tömör |
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Anyag | Laminált |
| Stílus | Modern |
| Ajtók száma | 2-ajtós |
| A szekrény magassága | 190,5 cm |
| A szekrény mélysége | 53 cm |
| A szekrény szélessége | 89,7 cm |
| A szekrény típusa | Klasszikus |
| Belső elrendezés | Szekrény rúd |
| Dekor | Lefkas tölgy |
| Meghatározás | Családnak |
| Tartók | IGEN |
| Tartozékok | Nincs |
| Tükör | Nincs |
| Gyártó | Supermobel |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Három ember kellett hozzá, hogy összerakjuk. Nehezek az elemek.
Vásárolva itt: Supermobel.hu
Ajánljuk

Gardróbszekrény polcokkal, grafit, ADELI
Polcos, modern stílusú, fiókos
RaktáronIngyenes szállítás
Ruhásszekrény, négyajtós, sonoma tölgy, KORNY
Polcos, modern stílusú, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Szekrény, polc, kétajtós, artisan tölgy, SERVO TYP 1
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Ruhásszekrény, négyajtós, tölgy artisan/grafit, KORNY
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
SIMPLE komód 40 cm 3 fiók kasmír
Fiókos, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron


