





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A lámpa felakasztható vagy a földbe szúrható. Elem élettartama: 6-8 óra. Táplálás: 1x NiMH 600 mAh akkumulátor (a csomag része).
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Típus | Talajba építhető |
| Szín | Fekete |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | Szolár technológia/LED technológia/Kapcsoló a világítótesten |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Kapacitás | 600 mAh |
| Feszültség | 1,2 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Elem élettartam | 8 h |
| A teljes fényáram | 12 lm |
| Stílus | Egyéb |
| Series | SOLAR Grundig |
| Gyártó | Grundig |

Talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron

Fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron

Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás

Álló, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás

Álló
Raktáron

Álló
Raktáron

Fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás