Ajánljuk
Nincs raktáron
-9 %9835 Ft10 835 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 16. - 9835 Ft
- 2026. 03. 18. - 9835 Ft
- 2025. 12. 01. - 10 835 Ft
- 2025. 11. 24. - 10 295 Ft
- 2025. 09. 23. - 10 835 Ft
- 2025. 09. 23. - 11 945 Ft
- 2025. 09. 09. - 9556 Ft
- 2025. 09. 09. - 8668 Ft
- 2025. 08. 11. - 10 835 Ft
- 2025. 07. 29. - 9210 Ft
- 2025. 07. 10. - 10 835 Ft
- 2025. 07. 09. - 10 175 Ft
- 2025. 04. 19. - 11 055 Ft
- 2025. 04. 09. - 10 995 Ft
- 2025. 03. 17. - 10 755 Ft
- 2024. 09. 29. - 10 735 Ft
- 2024. 09. 17. - 10 715 Ft
- 2024. 09. 12. - 10 575 Ft
- 2024. 09. 11. - 10 275 Ft
- 2024. 09. 09. - 10 245 Ft
- 2024. 09. 07. - 10 205 Ft
- 2024. 09. 04. - 9645 Ft
- 2024. 08. 28. - 9905 Ft
- 2024. 08. 21. - 10 425 Ft
- 2024. 08. 14. - 10 975 Ft
- 2024. 08. 07. - 11 925 Ft
- 2024. 07. 31. - 12 965 Ft
- 2024. 04. 05. - 14 095 Ft
- 2024. 03. 20. - 14 535 Ft
- 2024. 01. 15. - 14 530 Ft
Termékleírás
Egy ágynemű, amelybe Ön is első pillantásra beleszeret. A Harry Potter ágynemű garantáltan nem hiányozhat gyermekei szobájából. Örömöt szerez, egyidejűleg pedig a gyerekszoba nagyszerű dekorációjává válik. A kellemes pamut kényelmes és nyugodt alvást biztosít. Az ágynemű Öko-Tex Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. A szett tartalma: 1 db párnahuzat, 70 x 90 cm 1 db paplanhuzat, 140 x 200 cm
Specifikációk
| Kinek | Fiúknak |
|---|---|
| Típus | Klasszikus |
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Pamut |
| Szín | Fehér |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Mese motívum | Harry Potter |
| Gyártó | Herding |
Vélemények
5.01 értékelés
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Felhasználói értékelések
Elégedett felhasználó
Jó anyag.
Cipzáros záródás






























