



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szeretné Ön meghívni családját ebédre,de nincs elégendő hely vendégeinek? Bemutatjuk a MASIV szétnyitható asztalt,amely megoldja ezt a problémát. A nem mindennapi megjelenése mindenki számára érdekes. Az elrendezés lehetővé teszi, hogy meghatározza, mennyi étkezős területre van szüksége. Minőségi anyagból készült, ellenáll a mechanikai sérülésekkel szemben. A legfelső lap egy érdekes módon tervezett talapzaton emelkedik ki. Színeinek köszönhetően mindenhol elfér.A lehetőségek közül válassza az Ön részére a megfelelőt! A kényelmes üléshez csak kényelmes székekre van szüksége. Tehát ne habozzon, és válasszon kínálatunkból további terméket, amely még a berendezéséhez szükséges! Hazaviszünk Önnek: étkezőasztal ABS élek összecsukható mechanizmus modern megjelenés Használt anyagok: LTD, PVC
| Forma | Egyenes |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Jellemzők | Székekkel |
| Abs/pvc él | IGEN |
| Asztal magassága | 75 cm |
| Asztal mélysége | 80 cm |
| Asztal szélessége | 120-160 cm |
| Az anyag vastagsága | 3,2 cm |
| Dekor | Fehér/beton |
| Kinyitható | IGEN |
| Meghatározás | Családnak |
| Súly | 52 kg |
| Gyártó | Supermobel |
Felhasználói értékelések
Azt hozta amit vártam. Összeszerellése egyszerű.Csak ajánlani tudom.
Mellékletek:
Vásárolva itt: Supermobel.hu

Modern stílusú, fém, bükkfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, fém
Raktáron
Fenyő, rusztikus, Provence stílusú
Raktáron
Műanyag, tölgyfa, bükkfa
Raktáron
Modern stílusú, fém, bükkfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron