




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri LED lámpa IP44 védelemmel, amely megakadályozza az 1 mm-nél nagyobb szilárd tárgyak behatolását, és fröccsenő víz elleni védelmet biztosít. A fényforrás a csomag részét képezi. A fényforrás színe meleg fehér, fényárama 330 lm.
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| A teljes fényáram | 330 lm |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3,7 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3,7 W |
| Típus | Kültéri állólámpák |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Stílus | Egyéb |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Funkció | LED technológia |
| Izzók száma | 1 |
| Hely | Kert és utak |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 25 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3,7 W |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | BASALGO Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Fali, bronz
Raktáron

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Függő, műanyag
Raktáron
Álló, fa
Raktáron
Álló
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron

Álló, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron


Álló, fém
Raktáron

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás



Függő, fém
Raktáron
Függő
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás