Ajánljuk
ME LARA S1 sarok gardróbszekrény
Előző árak
- 2026. 04. 01. - 262 790 Ft
- 2025. 05. 04. - 262 790 Ft
- 2024. 07. 12. - 245 190 Ft
Termékleírás
A LARA bútor szett remek választás a gyerekszobába vagy az ifjúsági szobába. A gyerekek az idejük nagy részét a szobájukban töltik. Hozzon létre nekik egy biztonságos és szép környezetet, ahol jól érzik majd magukat. A LARA bútor kollekció rendkívül praktikus, számos tároló hellyel, nyitott polccal és fiókkal rendelkezik, ahová gyermeke elhelyezheti a ruháit, játékait, könyveit. A bútor összeállítás több darabból áll, így Ön válogathatja össze ízlése szerint, hogy mire van szüksége és mi az ami elfér a szobába. A bútor minőségi laminált 16 mm vastag DTD bútorlapból készült. A tölgy fa utánzatának az antracit színnel való kombinációja univerzális, minden szobába illik. A kiegészítők megválogatásával a bútorral lányos és fiús szobát is be lehet rendezni. Nagy sarok ruhásszekrény, amely gardróbszekrényként használható. Az ajtók kinyitásával be lehet lépni a szekrénybe. A gardróbszekrény fiókokkal (az alsóneműnek), akasztóval és 9 polccal rendelkezik. Lehetőség van a szekrény belsejébe LED világítás vásárlására, amely az ajtó kinyitásával meggyúlik, becsukásával elalszik.A szekrény univerzális, jobbosan és balosan is össze lehet szerelni. PARAMÉTEREK: Méret (SzéxMéxMa): 135 x 135 x 190 cm Anyaga: DTD Szín: tölgy / antracit Szállítás módja: lapra szerelt
Specifikációk
| Alak | Egyenes, Sarok |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Funkció | Fiók, Polc, Kombinált |
| Ajtó típus | Tömör |
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Világítással | Igen |
| Anyag | Laminált |
| Anyaga | DTD/MDF |
| Stílusa | Modern |
| Felülete | Matt |
| Típus | Sarok, Nyílóajtós szekrények |
| Tükör | Tükör nélkül |
| Belső kialakítás | Akasztós, Polcos |
| Mintázat | Két szín kombinációja, Tölgy |
| Szekrény szélessége | 121 - 140 cm |
| Túlméretes | Igen |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Magassága | 190 cm |
| Fogantyúk | Fogantyúval |
| Csukódás | Csuklós ajtók |
| Ajtók száma | Kétajtós |
| Szélesség (szóban) | Széles |
| A szekrény pontos szélessége | 135 cm |
| Gyártó | ME |













