Hasonlítsd össze az árakat 205 100 Ft-tól 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 11 120 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 02. - 216 220 Ft
- 2025. 04. 30. - 216 220 Ft
- 2025. 04. 17. - 192 170 Ft
- 2025. 03. 30. - 212 065 Ft
- 2025. 03. 11. - 183 015 Ft
- 2025. 02. 20. - 186 030 Ft
- 2025. 02. 14. - 198 543 Ft
- 2025. 02. 06. - 212 693 Ft
- 2025. 01. 25. - 207 060 Ft
- 2026. 05. 02. - 211 540 Ft
- 2025. 04. 30. - 211 540 Ft
- 2025. 04. 17. - 172 800 Ft
- 2025. 03. 30. - 172 800 Ft
- 2025. 03. 11. - 172 800 Ft
- 2025. 02. 20. - 172 800 Ft
- 2025. 02. 14. - 172 800 Ft
- 2025. 02. 06. - 172 800 Ft
- 2025. 01. 25. - 192 000 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
FADO 2 kárpitozott ágy. Modern kialakítás és egyszerű vonalak. A kényelmes alvást a beépített matrac garantálja, illetve a topper. Ágyneműtartót tartalmaz. A matrac favázra van helyezve, és PUR habból és bonell rugókból áll. Kiválaszthatja a dekort és az alvóhely méretét. Összegzés: luxus ágy modern design ágy beépített matraccal és ágyráccsal ágyneműtartó a kárpitszövetek megválasztása és az alvóhely mérete Használt anyagok: Bonell rugó, szövet, PUR hab
Méretek
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
Specifikációk
| Szett | Matraccal, Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
|---|---|
| Anyag | Kárpitozott |
| Stílus | Modern |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Szürke |
| A fekfőfelület magassága | 47 cm |
| A lábak magassága | 2,5 cm |
| Ágyneműtartó | IGEN |
| Ágyrács | IGEN |
| Az ágy belső hossza | 200 cm |
| Az ágy belső szélessége | 180 cm |
| Az ágy külső hossza | 207 cm |
| Az ágy külső szélessége | 185 cm |
| Fedőmatrac | Nincs |
| Fejtámla magassága | 105 cm |
| Fekvőfelület | 180x200 cm |
| Kárpitozás | Cosmic160 |
| Matrac | IGEN |
| Matrac keménysége | H3 - közepes keménységű |
| Meghatározás | Két személynek |
| Súly | 112 kg |
| Teherbírás | 240 kg |
| Topper | Nincs |
| Gyártó | Supermobel |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Nagyon gyors a szállítás és nagyon kedvesek, segítőkészek voltak! Ajánlom!
Mellékletek:
Vásárolva itt: Supermobel.hu
Ajánljuk

SOFIA ágy 160 x 200 cm, sonoma tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
160×206 cm, matraccal, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
IKAROS ágy 160 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×206 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
SOFIA ágy 140 x 200 cm, trüffel tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
140×206 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
SOFIA ágy 160 x 200 cm, fehér Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
160×206 cm, kárpitozott, boxspring

SOFIA ágy 160 x 200 cm, trüffel tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
160×206 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
Laura ágy 160x200 cm, égerfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
160×200 cm, matraccal, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
SOFIA ágy 180 x 200 cm, artisan tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Coco Maxi 20 cm matrac
180×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
IKAROS ágy 160x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
Laura ágy 140x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
140×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
Laura ágy 180x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
Laura ágy 160x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
160×200 cm, matraccal, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
IKAROS ágy 120 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
120×206 cm, kárpitozott, fa
Raktáron
IKAROS ágy 180 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
180×206 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
Kárpitozott boxspring ágy MERALIS 160x200 cm bézs Matrac: Bonell rugós matrac
98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban

SOFIA ágy 160 x 200 cm, trüffel tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
SOFIA ágy 140 x 200 cm, fehér Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
140×206 cm, kárpitozott, modern stílusú

Laura ágy 160x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
ADA ágy 140x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
Laura ágy 160x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
Laura ágy 160x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
160×200 cm, matraccal, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
Laura ágy 160x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Coco Maxi 20 cm matrac
160×200 cm, matraccal, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
COMFINO VELVET kárpitozott ágy kihúzható vendégággyal, 120 x 200 cm, petrolkék
95×135×216 cm, kárpitozott, kihúzható

Laura ágy 180x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
IKAROS DOUBLE ágy 160 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×206 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
ADA ágy 180x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
80×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel

Ágy ELISA 160 x 200 cm, sonoma tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×204 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
SOFIA ágy 140 x 200 cm, trüffel tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
140×206 cm, matraccal, modern stílusú
Raktáron
Naomi magasított ágy 160x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
SOFIA ágy 160 x 200 cm, sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Coco Maxi 20 cm matrac
160×206 cm, modern stílusú, ágyráccsal
Raktáron





