Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 01. - 133 600 Ft
- 2024. 04. 03. - 133 600 Ft
- 2024. 03. 26. - 140 900 Ft
- 2024. 03. 22. - 133 600 Ft
- 2024. 03. 07. - 129 900 Ft
- 2024. 02. 26. - 153 800 Ft
- 2024. 02. 22. - 128 100 Ft
- 2024. 01. 31. - 102 480 Ft
Termékleírás
AGATA kinyitható kanapét kellemes tapintású, velúr hatású szövettel kárpitozták, amely könnyen tisztítható. Ne fecsérelje idejét takarításra, töltse inkább pihenéssel a nap hátralevő részét. A kanapét bármikor pár mozdulattal vendégággyá alakíthatja, ágyneműtartójában pedig mindig kéznél lesz a párna és a takaró. A kínálatunkban szereplő számos színkombináció közül minden bizonnyal Önnek is sikerül kiválasztania a megfelelőt. Az ülésbetét PUR habból készült. Ideális választás mindenkinek. A AGA kanapé főbb jellemzői: kinyitható tárolóhely 1 db AJÁNDÉK párna többféle színkombináció Használt anyagok: szövet, PUR hab
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Anyag | Szövet |
| Meghatározás | Családnak |
| Súly | 80 kg |
| Szélesség a fal mentén | 213 cm |
| Ágyneműtartó | IGEN |
| A fekvő felület mérete | 180x140 cm |
| A sarok tájolása | Balos |
| Az ülőfelület magassága | 40 cm |
| Hosszúság a falig | 78 cm |
| Kárpitozás | Sötét zöld/világos zöld |
| Kinyitható | IGEN |
| A fekfőfelület magassága | 30 cm |
| A háttámla magassága | 25 cm |
| Az ülőfelület mélysége | 75 cm |
| Teljesen kárpitozott | Nincs |
| Gyártó | Supermobel |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Több, mint egy hónapot késett a megrendelt termék.
Vásárolva itt: Supermobel.hu



























