


















Válassz 2 üzlet közül 296 890 Ft és 326 000 Ft közötti árkategóriában:
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
SORENTO ágyazható sarok ülőgarnitúra. Ágyazható sarok ülőgarnitúra, amelyet a szétnyitható mechanizmusnak köszönhetően könnyen tágas ággyá alakíthat. Díszpárnákat INGYEN kap tőlünk. Kiválaszthatja a sarok tájolását, hogy megfeleljen a nappaliban. Különböző, könnyen karbantartható szövetek közül választhat. Szerkezete fa és a laminált anyag, ülőfelület habszivacsból és rugókból áll. Összegzés: sarok ülőgarnitúra tágas fekvőfelület 237x127 cm párnák INGYEN ülés T30 purhab 9 cm és faliste rugók háttámla T30 purhab Használt anyagok: szövet, PUR hab, FALISTE rugó
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Sarok típus | Balos |
| Kárpit anyaga | Szövet, Öko bőr |
| Párnákkal | Igen |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| A fekvő felület mérete | 237x127 cm |
| A háttámla magassága | 40 cm |
| A lábak magassága | 5 cm |
| A sarok tájolása | Balos |
| Ágyneműtartó | Nincs |
| Anyag | Textilbőr |
| Anyag típusa | 38 cm |
| Az ülőfelület magassága | 60 cm |
| Az ülőfelület mélysége | L |
| Az ülőgarnitúra típusa | 5 |
| Helyek száma | 196 cm |
| Hosszúság a falig | Soft 11/kiegészítő szín berlin 01 |
| Kárpitozás | IGEN |
| Kinyitható | 80 cm |
| Meghatározás | Modern |
| Stílus | 175 kg |
| Súly | 293 cm |
| Szélesség a fal mentén | Fekete |
| Gyártó | Supermobel |

80×230×170 cm, ágyazható, ágyneműtartós
Raktáron
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Jobbos, szövet
RaktáronIngyenes szállítás