Ajánljuk
AGA kinyitható kanapé, 200x80x75 cm, sötétszürke + világosszürke, (alova 36/alova 10), balos
135 800 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 135 800 Ft
- 2025. 02. 20. - 135 800 Ft
- 2025. 02. 13. - 133 800 Ft
- 2024. 12. 14. - 132 400 Ft
- 2024. 08. 27. - 119 300 Ft
- 2024. 07. 25. - 121 990 Ft
- 2024. 07. 02. - 119 600 Ft
- 2024. 04. 03. - 133 600 Ft
- 2024. 03. 26. - 140 900 Ft
- 2024. 03. 22. - 133 600 Ft
- 2024. 03. 07. - 129 900 Ft
- 2024. 02. 02. - 115 290 Ft
- 2024. 01. 31. - 128 100 Ft
Termékleírás
AGATA kinyitható kanapét kellemes tapintású, velúr hatású szövettel kárpitozták, amely könnyen tisztítható. Ne fecsérelje idejét takarításra, töltse inkább pihenéssel a nap hátralevő részét. A kanapét bármikor pár mozdulattal vendégággyá alakíthatja, ágyneműtartójában pedig mindig kéznél lesz a párna és a takaró. A kínálatunkban szereplő számos színkombináció közül minden bizonnyal Önnek is sikerül kiválasztania a megfelelőt. Az ülésbetét PUR habból készült. Ideális választás mindenkinek. A AGA kanapé főbb jellemzői: kinyitható tárolóhely 1 db AJÁNDÉK párna többféle színkombináció Használt anyagok: szövet, PUR hab
Specifikációk
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| A fekfőfelület magassága | 30 cm |
| A fekvő felület mérete | 150x180 cm |
| A háttámla magassága | 25 cm |
| A sarok tájolása | Balos |
| Ágyneműtartó | IGEN |
| Anyag | Szövet |
| Anyag típusa | 40 cm |
| Az ülőfelület magassága | 75 cm |
| Az ülőfelület mélysége | 78 cm |
| Helyek száma | Alova 10/alova 36 |
| Hosszúság a falig | IGEN |
| Kárpitozás | 76 cm |
| Kinyitható | Családnak |
| Meghatározás | 80 kg |
| Stílus | 213 cm |
| Súly | Szürke |
| Szélesség a fal mentén | Nincs |
| Manufacturer | Supermobel |

























