





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fali lámpa magas IP-védelemmel és érzékelővel. Terasz vagy kültéri lépcső megvilágítására alkalmas. Alkonyatérzékelő beállítása: 10 - 2000 lx. Érzékelő hatótávolsága: 6 m. Világítási idő: 10 mp - 12 perc. Detektálás: 90 °.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas/Garázs |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | GU10 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 15 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 240 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Series | RIGA Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás

Talajba építhető
Raktáron


Álló, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron

Mennyezeti, fém
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás

Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron

Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás