
34 500 Ft
Függőágy, 210 x 150 cm-es függőágy állvánnyal, bézs
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronMéretek 80×200 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 7345 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A függő hintaágy alkalmas a pihenéshez, különösen a kertben. A szövetágy mérete 80 x 200 cm és fa támrudakkal rendelkezik. Az ágy pamutból és poliészterből készül. Teherbírás: 100 kg. Ágyfelület hossza 189 cm. A függőágy teljes hossza 243 cm.
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Szín | Kék |
|---|---|
| Anyag | Pamut + PES |
| Hosszúság | 189 cm |
| Súly | 1,26 kg |
| Teherbíróképesség | 100 kg |
| Gyártó | Happy Green |

Elérhető 3 webáruházban
Raktáron