Hasonlítsd össze az árakat 4995 Ft-tól 5000 Ft-ig 2 webáruházban:
4995 Ft-tól2 webáruházban
Happy Green felakasztható hálós nyugágy, 200 x 80 cm, piros
Méretek 80×200 cm
4995 Ft-tól2 webáruházban
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 4995 Ft és 5000 Ft közötti árkategóriában:
RaktáronSzállítás 1590 Ft-tól14 napos termékvisszaküldés
Termékleírás
A hálós, függő nyugágy alkalmas a pihenéshez, különösen a kertben. A nyugágy mérete 80 x 200 cm és fa támrudakkal rendelkezik. Teherbírás: 100 kg.
Méretek
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
Specifikációk
| Szín | Piros |
|---|---|
| Anyag | Nejlon |
| Hosszúság | 200 cm |
| Súly | 0,9 kg |
| Teherbíróképesség | 100 kg |
| Gyártó | Happy Green |
Ajánljuk

34 500 Ft
Függőágy, 210 x 150 cm-es függőágy állvánnyal, bézs
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron