

Méretek 80×200 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 5945 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A hálós, függő nyugágy alkalmas a pihenéshez, különösen a kertben. A nyugágy mérete 80 x 200 cm és fa támrudakkal rendelkezik. Teherbírás: 100 kg.
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Anyag | Nejlon |
| Hosszúság | 200 cm |
| Súly | 0,9 kg |
| Teherbíróképesség | 100 kg |
| Gyártó | Happy Green |

Elérhető 3 webáruházban
Raktáron