Ajánljuk
GL DÁVID felnyitható ágyneműtartós ágy 90x200 - fehér
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 110 990 Ft
- 2025. 12. 23. - 110 990 Ft
- 2025. 08. 02. - 105 390 Ft
- 2025. 02. 17. - 107 190 Ft
- 2024. 10. 29. - 103 290 Ft
- 2024. 08. 22. - 113 620 Ft
- 2024. 07. 21. - 103 290 Ft
Termékleírás
Elegáns fehér DÁVID felnyitható ágyneműtartós gyerekágy 90 x 200 cm a gyerekszobába. A fa ágy egyes részei kalapács csavarok segítségével vannak csatlakoztatva, melyek biztosítják az ágy magasfokú stabilitását. Vizes bázisú, környezetre nem ártalmas ökológiai lakkal van lekezelve, amely mindenféle szagtól mentes, így biztonságos a gyerekeknek. Az ágyneműtartó rengeteg tároló helyet kínál, ahová elhelyezheti a gyerekek játékait vagy az ágyneműt. Az ágy felső részét a matraccal és az ágyráccsal együtt felnyitva találja az ágyneműtartót. Az egyszerű felnyitást az automata rugók biztosítják. Az ágy univerzális, tehát jobb és bal oldalról is felnyitható az ágyneműtartó, összeszerelés előtt tudja eldönteni, hogy melyik oldalról szeretné. A matrac NEM része az ágynak. Válasszon széles matrac kínálatunkból: gyerekmatracok 90x200 cm vagy felnőtt matracok 90x200 cm PARAMÉTEREK: Méretei (HoxMaxSzé): 206 x 62 x 97 cm Fekhely (matrac) mérete: 200 x 90 cm Magasság a padlótól az ágykeretig: 28 cm Matrac ajánlott vastagsága: 10-12 cm Távolság az ágyrácstól az ágykeret széléig: 7 cm Anyaga: MDF Ágyrács anyaga: tömör borovi Szín: fehér Terhelhetőség: max. 100 kg Szállítás módja: lapra szerelt A terméket más webáruházainkban is megtalálja: Nakupujete zo Slovenska? Tento produkt nájdete aj na našom slovenskom internetovom obchode: Posteľ s úložným priestorom Dávid 90x200 - biela ↗ Kapcsolódó kategóriák BÚTOROK Ágyak lányoknak Ágyak fiúknak Egyszemélyes ágyak Gyerekágyak Fa ágyak Gyerekszoba bútor Ágyak Gyerekágyak és babaágyak Gyerekágyak 90x200 Gyerekágyak tároló fiókkal Fehér gyerekágyak Ágyak 90x200 Egyszemélyes ágyneműtartós ágyak Ágyneműtartós ágyak 90x200 Modern ágyak Laminált ágyak Fa ágyak 90x200 Fa ágyak ágyneműtartóval Fehér fa ágyak Fehér ágyak Lányos ágyak 90x200 Fehér lányos ágyak Fehér egyszemélyes ágyak Ágyak ágyneműtartóval 80x200 Ágyak ágyneműtartóval 100x200 120x200 ágyak ágyneműtartós Háttámlás ágyak Tömör fa ágyak 90x200 Fehér ágyak 90x200 Fehér ágyak 120x200 Sonoma tölgy ágyak 90x200 Ifjúsági ágyak 90x200 Saroktámlás ágy 90x200 Ágyneműtartós ágyak pótággyal Ágyneműtartós fehér ágyak Ifjúsági ágyak ágyneműtartóval Modern ágyak ágyneműtartóval Saroktámlás ágy ágyneműtartóval Olcsó ágyak 90x200 Olcsó ágyneműtartós ágyak Tömörfa ágyak ágyneműtartóval 90x200 Gyerekágyak pótággyal 90x200 Gyerekágyak tömör fából 90x200 Tömörfa ágyak ágyneműtartóval Ágyak ágyráccsal Nagy ágyak Magas ágyak ágyneműtartóval Magas ágyak 90x200
Specifikációk
| Szett | Matraccal, Ágyráccsal |
|---|---|
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | DTD/MDF |
| Stílusa | Modern |
| Ágyneműtartó | Ágyneműtartóval |
| Minta | Minta nélkül |
| Méret | 90x200 |
| Ágyrács | Ágyráccsal |
| Matrac hosszúsága | 200 cm |
| Matrac szélessége | 90 cm |
| Forma | Standard |
| Ágyrács típusa | Fix |
| Ágytámlával | Fejvéggel |
| Kiszerelés | Ágyráccsal |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Kárpitozás típusa | Kárpitozás nélkül |
| Típus | Egyszemélyes |
| Magasság ágytámlával | 62 cm |
| Az ágy hossza | 206 cm |
| Az ágy szélessége | 97 cm |
| Mintázat | Egytónusú |
| Gyártó | GL |



































