


A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 12 545 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A párna felületi anyaga szövet (mikroszál), amely 100% poliészterből készül.A töltete kiváló minőségű, gömb alakú üreges UNICO szál - 100% poliészter, amely a tulajdonságainak köszönhetően nem zsugorodik és könnyen felverhető. A párnát panel mintával steppelték, amelynek köszönhetően kellően biztosított a töltet az elmozdulás ellen. A nem szőtt textil nagyon fontos párnaanyag. Ezen anyag fő funkciója, hogy megakadályozza a gyapjú összekapcsolódását a gömbszállal. Az Unico márkás gömbszál az egyik legjobb minőségű töltet, amelyet párnákhoz használnak. A párnák automata mosógépben is moshatóak, majd szárítógépben is megszáríthatóak. A szárítódobban történő szárítás csökkentett hőmérsékleten lehetséges.
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 90 cm |
| Töltet | Poliészter |
|---|---|
| Forma | Téglalap, Szabálytalan |
| Párna típus | Klasszikus |
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Fehér |
| A felületi szövet anyaga | 100 % poliészter |
| A kitöltés anyaga | 100 % poliészter (üreges rostszál) |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A töltet súlya | 900 g |
| Ajánlott mosás | 60 °C |
| Bezárás | Cipzár |
| Szárítógép | Igen |
| Gyártó | Kvalitex |
Felhasználói értékelések
Valóban sok töltet van benne, és jól lehet rajta aludni.
Nagyon jól lehet rajta aludni, megfelel a leírásnak.
nagyon kellemes párna, puhaságos, könnyen karbantartható.
A párna nagy és masszív, ezért ki kellett vennem a töltelék egy részét a üreges szálból.
Az üres szál bármikor elvehető vagy hozzáadható

Hipoallergén, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban

40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, pamut, hipoallergén
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
Téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
Hipoallergén, klasszikus
Raktáron
70×90 cm, anatómiai, pamut

50×70 cm, poliészter töltetű, pamut
Raktáron
70×90 cm, tollas, pamut
Raktáron
70×90 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron
70×90 cm, pamut, hipoallergén
Raktáron
40×40 cm, hipoallergén, négyzet alakú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Poliészter töltetű, pamut, hipoallergén
Raktáron
50×70 cm, pamut, hipoallergén

50×70 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron