


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szüksége van új huzatra a régi kanapéjához? A praktikus, többirányú elasztikus Comfort Plus huzattal pillanatok alatt újjá varázsolhatja. A klasszikus bézs színt eredeti mintázat díszíti, amelynek köszönhetően kanapéja egyedi dizájnt kap, és stílusos dísze lesz a belső térnek. A huzat segít felújítani a régi bútorokat, elrejtve az esetleges hibákat és kopást, ugyanakkor megvédi őket a szennyeződésektől és a sérülésektől, amit akkor is értékelni fog, ha teljesen új bútorai vannak.A kiváló minőségű, magas pamuttartalmú anyagnak köszönhetően a huzat nagyon kellemes tapintású, ugyanakkor kopásálló és könnyen felhelyezhető. Minden irányban jól nyújtható, így könnyen alkalmazkodik, tökéletesen illeszkedik és megkönnyíti a kezelést.A huzat kizárólag a képen látható típusú karosszékhez/kanapéhoz készült, karfákkal.
| Elasztikus | Igen |
|---|---|
| Szín | Bézs |
| A huzat tipusa | Duplafotelhuzat |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Anyag | 62 % pamut, 36 % poliészter, 2 % elasztán |
| Méret | 140 - 180 cm |
| Méretek | 140 - 180 cm |
| Szárítógép | Nem |
| Gyártó | 4Home |
