



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A RIVSALT sótartó egyedi módját kínálja a só felszolgálásának, és a közönséges sótartók közül kétségtelenül kitűnik! A készlet egy valódi himalájai sókristályból, egy kiváló minőségű rozsdamentes acélból készült japán reszelőből és egy természetes tölgyfa talapzatból áll. Együtt szép és praktikus kiegészítőt alkotnak minden asztalon, valamit remek ajándékká varázsolják a sótartót a főzés és a dizájnos terítékek szerelemeseinek. Ha szívesen kísérletezik, akkor nálunk a vásárolhat egy sókristály válogatást a világ minden tájáról származó kristályokkal. Mindegyik darab drágakőként csillog és teljesen új szintre emeli a főzést. A fekete só Indiából, az átlátszó Halit só Pakisztánból, a rózsaszín kvarcsó Bolíviából, a vörösesbarna alpesi só pedig Ausztriából származik. Referenciák: A Rivsalt-ról ITT . Rivsalt termékek ITT .
| Használat | Kézi |
|---|---|
| Anyag | Rozsdamentes |
| A készlet tartalmaz | 1 darab Himalájai sókristályt, Japán reszelőt, Természetes tölgyfa talapzatot |
| A talapzat méretei | Magasság 2 cm, Átmérő 6,4 cm |
| Alapanyag | Tölgyfa |
| A himalájai sókristály súlya | 40-60 gramm |
| A reszelő méretei | Magasság 7,5 cm, Szélesség 5 cm |
| A sót tartalmazó cső méretei | Átmérő 7,4 cm, Magasság 11 cm |
| Reszelőanyag | Kiváló minőségű rozsdamentes acél |
| Gyártó | Rivsalt |

Fa, fűszerdaráló, borsőrlő
Elérhető 2 webáruházban

Fa, fűszerdaráló, borsőrlő
Elérhető 2 webáruházban

Üveg, borsőrlő, sódaráló

Kézi
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Borsőrlő, sódaráló, kézi

Sódaráló, kézi

Üveg, fűszerdaráló, borsőrlő
Raktáron
Üveg, állvány, kézi
Raktáron
Sódaráló, kézi, rozsdamentes

Sódaráló, kézi

Sódaráló, kézi

Só- és borsszóró, kézi, rozsdamentes
Elérhető 2 webáruházban

Kézi
Raktáron
Fa, borsőrlő, sódaráló

Sódaráló, kézi, rozsdamentes

Sódaráló, kézi

Sódaráló, kézi

Kézi, rozsdamentes

Kézi, rozsdamentes

Borsőrlő, sódaráló, kézi

Kézi
Elérhető 2 webáruházban

Fa, borsőrlő, kézi

Üveg, só- és borsszóró, olajos és ecetes üveg
Ingyenes szállítás
Borsőrlő, sódaráló, kézi
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kézi
Elérhető 2 webáruházban

Fa, fűszerdaráló, sódaráló

Kézi

Só- és borsszóró, kézi
Elérhető 3 webáruházban

Borsőrlő, sódaráló, kézi

Só- és borsszóró, kézi, rozsdamentes

Sódaráló, kézi

Üveg, olajos és ecetes üveg, kézi

Univerzális, kerek

Kültéri, klasszikus

Univerzális, kerek

Univerzális, kerek

Whiskys

Univerzális, kerek

Álló

Kültéri, klasszikus

Edényekkel
Ingyenes szállítás
Műanyag, keverőtál, üveg

15×31 cm, önöntöző, fém

Kültéri, klasszikus
Ingyenes szállítás
Kültéri, klasszikus
Ingyenes szállítás
Kültéri, klasszikus

40×40×38 cm, kültéri, klasszikus
Ingyenes szállítás
Beltéri, fali, függő

Kültéri, klasszikus

Darabonként
Elérhető 2 webáruházban