Ajánljuk
10 925 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 10 925 Ft
- 2026. 02. 04. - 10 925 Ft
- 2025. 12. 27. - 11 215 Ft
- 2025. 11. 06. - 11 135 Ft
- 2025. 09. 29. - 11 225 Ft
- 2025. 09. 23. - 11 205 Ft
- 2025. 08. 27. - 11 395 Ft
- 2025. 08. 24. - 11 355 Ft
- 2025. 08. 20. - 11 345 Ft
- 2025. 08. 14. - 11 355 Ft
- 2025. 08. 13. - 11 345 Ft
- 2025. 07. 14. - 11 475 Ft
- 2025. 06. 28. - 11 465 Ft
- 2025. 06. 25. - 11 105 Ft
- 2025. 06. 24. - 11 055 Ft
- 2025. 06. 18. - 10 405 Ft
- 2025. 06. 11. - 11 315 Ft
- 2025. 04. 23. - 12 295 Ft
- 2024. 01. 15. - 12 945 Ft
Termékleírás
A szemétkosarak szelektív hulladékgyűjtésre segítenek az üveg, papír és a műanyagok egyszerű szétválasztásában. A készlet három kosarat tartalmaz, mindegyik térfogata 25 liter. A kosarak fedelük színben különbözik.A formázott fedelek biztosítják a stabilitást a kosarak egymásra helyezése során.
Méretek
| Szélesség: | 29 cm |
|---|---|
| Mélység: | 39 cm |
| Magasság: | 32 cm |
Specifikációk
| Fedél | Fedéllel |
|---|---|
| Hulladék típus | Szelektív |
| Anyag | Műanyag |
| Űrtartalom | 25 literig |
| Szín | Szürke |
| A szettben található darabok száma | 3 db |
| Térfogat | 25 l |
| Gyártó | 4-Home |
Vélemények
5.02 értékelés
5
2 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Felhasználói értékelések
Elégedett felhasználó
Szép megjelenés, jó kiegészítője a konyhának.
Elégedett felhasználó
Funkcionális, kiváló a hulladék szétválogatására.









