



Méretek 30×13 cm
Kerámia sütőforma házi toast kenyérhez. A fedél a toast kenyérbe reliéfet nyom a könnyű szeleteléshez, ugyanolyan vékony pirítóshoz. A receptek a csomagolás részét képezik. Alkalmas minden típusú sütőbe és mosogatógépben is elmosható. 3 év garancia.
| Szélesség: | 30 cm |
|---|---|
| Mélység: | 13 cm |
| Típus | Bagett és kenyér |
|---|---|
| Anyag | Porcelán |
| Szín | Barna |
| Felmelegítés a sütőben | Igen |
| Mosogatógép | Igen |
| Súly | 2,4 kg |
| Gyártó | Tescoma |