




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 7790.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Süllyesztett |
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Funkció | Szabályozható, dimmer nélkül/LED technológia |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 5,5 W |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Izzók száma | 1 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 650 lm |
| Szerelés módja | Beépített |
| Alak | Kerek |
| Szerelési lyuk | 105 mm |
| Szerelési mélység | 26 mm |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5,5 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 45 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Stílus | Egyéb |
| Series | FUEVA Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Fa, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú
Raktáron
Fa, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, bronz
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Okos, hideg fehér, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronSüllyesztett, modern stílusú, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Süllyesztett, billenthető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
LED, okos, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, felületre szerelhető, fém
Raktáron
LED, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, ipari stílusú
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Függő, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás