Ajánljuk
17 605 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 18. - 17 605 Ft
- 2025. 09. 10. - 17 605 Ft
- 2025. 04. 08. - 18 145 Ft
- 2025. 04. 01. - 20 345 Ft
- 2025. 02. 10. - 16 485 Ft
- 2025. 02. 05. - 16 115 Ft
- 2025. 01. 29. - 16 465 Ft
- 2025. 01. 22. - 17 335 Ft
- 2024. 10. 15. - 18 245 Ft
- 2024. 10. 07. - 17 495 Ft
- 2024. 04. 05. - 17 645 Ft
- 2024. 01. 15. - 18 195 Ft
Termékleírás
Elegáns cipőtartó modern kivitelezésben bambuszfából. Helyhiányban szenved,és nincs hová teni a család cipőit? Ez a léces cipőtartó a megoldás! A 3 emelet gondoskodik róla, hogy minden cipőnek meg legyen a helye. A cipőtartó polcként is hasnos lehet a kamrában, vagy a pincében.
Méretek
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 33 cm |
| Magasság: | 61 cm |
Specifikációk
| Típus | Polcos |
|---|---|
| Szín | Barna |
| Anyag | Fa |
| Dekor | Bambusz |
| Gyártó | Autronic |
Vélemények
5.04 értékelés
5
4 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Felhasználói értékelések
Elégedett felhasználó
Jól néz ki és úgy működik, ahogy kell.
Elégedett felhasználó
Szuper, jól néz ki és 10 perc alatt összeállítva.
Elégedett felhasználó
Szép fazekas polc





















