Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 8745 Ft
- 2026. 03. 11. - 8745 Ft
- 2026. 02. 10. - 9195 Ft
- 2024. 11. 11. - 10 195 Ft
- 2024. 04. 05. - 12 395 Ft
- 2024. 01. 15. - 12 745 Ft
Termékleírás
Bájos megjelenés, gyors és egyszerű változás minden szobában, vagy hálószobában. Az ágytakaró két szín kombinációjával készült és kӧr alakú varrott minta található rajta. Az ágytakarónak kӧszӧnhetően az ágy mindig remekül fog kinézni, és hálószobája is új külsőt kap. Az ágytakaró tӧkéletes védelmet nyújt az ágyhuzat számára a kifakulással és a piszokkal szemben.
Specifikációk
| Szín | Zöld |
|---|---|
| A felületi szövet anyaga | 100 % poliészter |
| A kitöltés anyaga | 100 % poliészter (üreges rostszál) |
| Ajánlott mosás | 30 °C |
| Az ágy tipusa | Meghosszabbítható kétszemélyes ágy |
| Méret | 220 x 240 cm |
| Méretek | 220 x 240 cm |
| Gyártó | DecoKing |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Megfelel az ajánlatnak – jó méret és minőség.
A(z) 4home.hu webáruház legjobb termékei

Hape Puzzle - Óceán barátok
18×36 cm
Raktáron
Hape Intergalaktikus puzzle
18×36 cm
Raktáron
New Baby Fleece babakocsi kesztyú, fekete - szürke
Kézmelegítők
Raktáron
Bino csavaros láda szerszámokkal
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Forgópárnás szék a zuhanyzóba, 59 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Trefl Puzzle Super Shape színes dinoszauruszok/Jurassic World, 104 XL darab
Dínós, baba
Raktáron
Dino UnUniverzum - keress 10 tárgyat, 300darab XL
Raktáron
Trefl Baby Farm puzzle, 6az1-ben (2-6 darab)
31×7 cm, baba
Raktáron
Popular Szlovákia térképe puzzle, 160 darab
47×67 cm, világtérkép
Raktáron
Woody Puzzle gyerek bárány
15×1 cm, baba
Raktáron
Baby Mix Babakocsi 2 az 1-ben Sophie rózsaszín-szürke, 63,5 x 37 x 63,5 cm
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Woody Játékkonyha székkel, 2 az 1-ben, 34 x 31,5 x 56 cm
Raktáron
Orion kád ülőke
Raktáron
Csúszásgátló WC-szék
Raktáron
Hape Puzzle - Négy évszak
18×48 cm
Raktáron
Clatronic TVL 3770 oszlopventilátor, fehér
A
Raktáron
Milly Mally Kate Prestige babakocsi babáknak,rózsaszín
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Woody Puzzle Baby deszkůn, 4 motívum
45×4 cm, baba
Raktáron













