Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 4095 Ft
- 2026. 02. 03. - 4095 Ft
- 2026. 01. 29. - 5365 Ft
- 2026. 01. 28. - 4145 Ft
- 2025. 12. 22. - 7495 Ft
- 2025. 12. 10. - 10 396 Ft
- 2025. 12. 10. - 12 995 Ft
- 2025. 12. 10. - 10 396 Ft
- 2025. 12. 01. - 12 995 Ft
- 2025. 11. 20. - 9195 Ft
- 2025. 11. 19. - 12 995 Ft
- 2025. 02. 18. - 8445 Ft
- 2024. 12. 19. - 10 745 Ft
- 2024. 12. 16. - 11 295 Ft
- 2024. 12. 10. - 12 245 Ft
- 2024. 12. 05. - 8945 Ft
- 2024. 12. 02. - 7795 Ft
- 2024. 11. 28. - 7495 Ft
- 2024. 11. 27. - 8795 Ft
- 2024. 11. 25. - 9745 Ft
- 2024. 11. 18. - 10 345 Ft
- 2024. 11. 14. - 9495 Ft
- 2024. 10. 30. - 8545 Ft
- 2024. 10. 25. - 9345 Ft
- 2024. 10. 16. - 8595 Ft
- 2024. 10. 07. - 7695 Ft
- 2024. 10. 03. - 6795 Ft
- 2024. 09. 27. - 6295 Ft
- 2024. 08. 29. - 5945 Ft
- 2024. 08. 22. - 6795 Ft
Termékleírás
Ezzel a meleg flanel hagyományos skót kockás ágyneműhuzattal a hideg éjszakákat is szeretni fogja. A meleg flanel alatt a skót időjárás sem lokoz nem várt meglepetést. A népszerű, fekete és piros kockás mintázat luxus külsőt kölcsönöz az ágyneműhuzatnak, és luxus kényelmet nyújt Önnek. A finom pamut flanel tipikus gyártási technológiájának köszönhetően tökéletesen puha és meleg, így ideális az őszi és téli hideg éjszakákon. Az ágynemű kétoldalas – egyik oldala eredeti skót kocka fekete alapon, másik oldala klasszikus kockás motívum fekete-szürke-fehér színben. Tehát szabadon kombinálhatja, és minden nap megváltoztathatja az ágya kinézetét. A maximális kényelem érdekében az ágynemű praktikus cipzárral rendelkezik. A szett tartalma: · 1x párnahuzat 70 x 90 cm · 1x takaróhuzat 140 x 220 cm
Specifikációk
| Anyag | Pamut, Flanel |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 220 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Meghosszabbítható egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Súly | 140 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Vélemények
Felhasználói értékelések
A szín nem túl jó.
Meleg, kissé keményebb az egyik oldalon.
Engedi a szálakat, az első mosás után eltört a cipzár.
Mosás után is engedi a színt, színezi a bőrt
Nagyszerűen néznek ki
DE.. A mosás után a párnákon egy millió bolyh és szemét volt, amik a párnákhoz tapadva szétszóródtak mindenütt. :(
A(z) 4home.hu webáruház legjobb termékei

Forgópárnás szék a zuhanyzóba, 59 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bino csavaros láda szerszámokkal
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Hape Puzzle - Óceán barátok
18×36 cm
Raktáron
Hape Intergalaktikus puzzle
18×36 cm
Raktáron
New Baby Fleece babakocsi kesztyú, fekete - szürke
Kézmelegítők
Raktáron
Woody Játékkonyha székkel, 2 az 1-ben, 34 x 31,5 x 56 cm
Raktáron
Trefl Puzzle Super Shape színes dinoszauruszok/Jurassic World, 104 XL darab
Dínós, baba
Raktáron
Dino UnUniverzum - keress 10 tárgyat, 300darab XL
Raktáron
Trefl Baby Farm puzzle, 6az1-ben (2-6 darab)
31×7 cm, baba
Raktáron
Popular Szlovákia térképe puzzle, 160 darab
47×67 cm, világtérkép
Raktáron
Woody Puzzle gyerek bárány
15×1 cm, baba
Raktáron
Baby Mix Babakocsi 2 az 1-ben Sophie rózsaszín-szürke, 63,5 x 37 x 63,5 cm
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Orion kád ülőke
Raktáron
Csúszásgátló WC-szék
Raktáron
Clatronic TVL 3770 oszlopventilátor, fehér
A
Raktáron
Hape Puzzle - Négy évszak
18×48 cm
Raktáron
Milly Mally Kate Prestige babakocsi babáknak,rózsaszín
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Woody Puzzle Baby deszkůn, 4 motívum
45×4 cm, baba
Raktáron



































