Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 6995 Ft
- 2025. 12. 23. - 6995 Ft
- 2025. 12. 10. - 5596 Ft
- 2025. 09. 23. - 6995 Ft
- 2025. 09. 09. - 5596 Ft
- 2025. 08. 11. - 6995 Ft
- 2025. 07. 29. - 5946 Ft
- 2025. 06. 26. - 6995 Ft
- 2025. 02. 12. - 4745 Ft
- 2025. 02. 09. - 5295 Ft
- 2024. 12. 18. - 4545 Ft
- 2024. 11. 28. - 4445 Ft
- 2024. 11. 25. - 4895 Ft
- 2024. 11. 11. - 5095 Ft
- 2024. 11. 04. - 5245 Ft
- 2024. 10. 30. - 5695 Ft
- 2024. 10. 25. - 6095 Ft
- 2024. 10. 22. - 6695 Ft
- 2024. 10. 16. - 5995 Ft
- 2024. 10. 08. - 5645 Ft
- 2024. 09. 12. - 5995 Ft
- 2024. 08. 15. - 5045 Ft
- 2024. 03. 08. - 3945 Ft
- 2024. 01. 15. - 4945 Ft
Termékleírás
Szerezze be ezt a varázslatos flanel ágyneműhuzatot, ami kényelmes alvást biztosít gyermekének Egyszerű motívum aranyos mackókkal, csinos sállal, amit a skandináv stílus ihletett, így a kiságyat az otthon melegével tölti be, és a gyerekszoba éke lesz. A tipikus gyártási technológiának köszönhetően a pamut flanel puha és meleg, ezért ideális hideg őszi és téli éjszakákon. Az ágyneműhuzat mindkét oldala azonos, Medvék az erdőben mintájú, cipzárral zárható.Tapasztalja meg a skandináv lakástextil kollekció varázsát, amely különleges módon merít ihletet a népszerű skandináv stílusból, és elhozza otthonába az észak hangulatát. A skandináv stílus mindenkinek kínál valamit: lágy pasztell színeket, semleges színhatást, természetes és állati motívumokat vagy jellegzetes és hagyományos folklór mintákat.A szett tartalma: 1x párnahuzat 40 x 60 cm 1x paplanhuzat 100 x 135 cm
Specifikációk
| Típus | Kiságyba |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Flanel |
| Motívum | Állatok |
| Szín | Szürke |
| A párna méretei | 40 x 60 cm |
| A takaró méretei | 100 x 135 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Gyermekágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 100 x 135 cm, 40 x 60 cm |
| Gyártó | 4Home |






























