







A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 31 090 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az LED technológiának köszönhetően akár 80%-ot is megtakaríthat az energiafogyasztáson.Távirányító segítségével varázsolhat csillagos égbolt hatást, és beállíthatja a fehér fény színét a meleg és hideg árnyalatok között.A lámpa fényereje fokozatmentesen szabályozható a távirányítóval.A távirányító a csomag része.A mennyezeti lámpa funkcióinak köszönhetően könnyedén teremthet otthonos és romantikus hangulatot.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Távirányító/Dimmelhető távirányítóval |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 248 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| A teljes fényáram | 3600 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Alak | Kerek |
| Series | VELA Milagro, TOKYO Milagro, MEGAN Milagro |
| Gyártó | Milagro |

Modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED
Raktáron
Modern stílusú, ipari stílusú
Raktáron
Modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Fa, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronSüllyesztett, modern stílusú, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett, billenthető
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, bronz
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú
RaktáronModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, okos, modern stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Okos, hideg fehér, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, felületre szerelhető
Raktáron
Fa, modern stílusú
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás