


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 8090.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak |
| Izzók száma | 2 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 460 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 2 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 15 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | TREVIOLO Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, műanyag
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Szolár, fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, fém, műanyag
Raktáron
Szolár, fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szolár, fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Szolár, fali, talajba építhető
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető, fém
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás

230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás