Ajánljuk
Francia ÁGY HOME + emelhető ágyrács , 160x200, magasfényű fehér /arany
Termékleírás
Gondolkodik rajta,hogy milyen bútorokkal rendezze be az új lakását,vagy akár lecserélné a régit? Bemutatjuk Önnek a HOME franciaágyat, amely szokatlan megjelenésének köszönhetően mindenkit vonz. Kiváló minőségű laminált anyagból készül,amelyet 180x200méretű ráccsal szállítunk.Ha érdekeli Önt,válasszon egy matracot a konfigurációban.Döntse el,hogy mekkora fekvőfelületre van Önnek szüksége. Ha érdekli a szokatlan stílus, akkor tekintse meg a többi HOME sorozatot,vagy vásároljon akár egy egész hálószobát,hogy az Ön igényeit kielégítse. Főbb jellemzői: szokatlan franciaágy, laminált bútor, fekvőfelület kiválasztása, ágyrács vagy emelőrács, lehetőség szerint választott matrac.
Specifikációk
| Szett | Matrac nélkül, Ágyráccsal |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Ágyneműtartó | IGEN |
| Dekor | Magasfényű fehér/arany |
| Abs/pvc él | IGEN |
| Fekvőfelület | 160x200 cm |
| Ágyrács | Emelhető |
| Az ágy külső hossza | 218,5 cm |
| Az ágy külső szélessége | 180,4 cm |
| Matrac | Nincs |
| Teherbírás | 300 kg |
| A fekfőfelület magassága | 35 cm |
| Matrac típusa | Matrac nélkül |
| Fejtámla magassága | 123 cm |
| Lábvég magassága | 59 cm |
| Az ágyrács típusa | Lamellás |






























