Ajánljuk
Sarokkanapé Miami 138
396 200 Ft
Termékleírás
Szürke, Alvás funkció, Ágyneműtartó, 278x151x76cm
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Ágyneműtartó méretei | 230 x 1470 x 730 mm |
| Ülésmagasság | 410 mm |
| Üléspárna mélység | 640 mm |
| A kartámasz magassága | 600 mm |
| Karfa szélesség | 340 mm |
| Kartámasz mélysége | 1610 mm |
| Alvás funkció | Igen |
| Alvó funkció | Dolphin |
| A hálóterület szélessége | 1290 mm |
| A hálóterület hossza | 2400 mm |
| Lábak | Műanyag |
| Lábmagasság | 50 mm |
| Súly | 134 kg |
| Ágyneműtartó | Igen |
| Rugó | Zig Zag típus |
| Univerzális sarok | Nem |
| Színválaszték | Igen |
| Anyagok | Öko bőr + kárpit |
| Kopásállóság | 90000 Martindale - ciklus |
| Korpusz anyaga | Laminált forgácslap, Fa |
| Átlagos szállítási idő | 5 munkanap |
| Eredet | Európa |



