

Méretek 75×60×120 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A TERMÉKRŐL Az 1. számú 120x60 cm-es téglalap alakú asztal fenyőfából készült. Ezáltal tartós és stabil. Alkalmas étkezőbe vagy konyhába. Az innovatív forma különböző stílusokhoz illeszkedik. A bútor a legjobb minőségű fenyőfából készült, és 3 réteg környezetbarát lakkréteggel festett. Azon kevés cégek közé tartozunk, amelyek az Állami Higiéniai Állomás által tanúsított lakkokat használnak. Az általunk használt lakkok engedélyezettek olyan tárgyakra, amelyekkel a gyermekek érintkeznek (DIN EN 71, 3. számú szabványnak való megfelelés). A terméket csomagban szállítjuk, és önszerelésre szántuk. Méretek: Price includes: Teljes szélesség: 60 cm Teljes hossz: 120cm Teljes magasság: 75cm Lemez vastagsága: 2cm Téglalap alakú fa asztal #1 120x60cm Összeszerelő készlet + kulcs Összeszerelési útmutató Biztosított szállítás
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 120 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Rusztikus |
| Szín | Barna |
| Fa mintázat | Fenyő |
| Felület | Magasfényű |
| Asztallábak anyaga | Fa |
| Asztallap anyaga | Fa |
| Asztalláb típus | Klasszikus |
| Gyártó | AMI Nábytek |

77×110 cm, bővíthető, kerek

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

76 cm, ⌀ 120 cm, kerek, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban

77×110 cm, bővíthető, kerek

75×80×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Raktáron
75×120×120 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×100×60 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

75 cm, ⌀ 115 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek