




A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Égszínkék pamut ágyneműhuzatban elaludni olyan, mint a legpuhább felhőn. A nyugtató kék és az egyszerű geometriai minták kombinációja minden szem számára öröm. Adjon hálószobájának egyszerű eleganciáját és friss megjelenését. Szenderüljön álomba a kényelmes 100% pamutból készült ágyneműhuzatban, amely garantálja a kényelmes alvást. Az ágynemű kétoldalas - egyik oldalán kék,l ágy fehér csíkokkal, a másik oldalon fehér, kis geometriai mintázattal. Tehát szabadon kombinálhatja, ágya külsejét. A maximális kényelem érdekében az ágynemű praktikus cipzárral rendelkezik. A szett tartalma: · 1x párnahuzat 70 x 90 cm · 1x takaróhuzat 140 x 200 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Csíkos |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Súly | 115 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
szépség
Az ágynemű szép, majd meglátjuk, miután többször ki lett mosva.
Minőségi
Az ágynemű nagyon szép, a szín megfelel és az anyag is rendben van.
A szín megegyezik a képen látottal, kellemes benne aludni. Mindenkinek határozottan ajánlom.

Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron