




Méretek 45×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a kétpárnás készlet tökéletesen passzol minden modern lakberendezéshez. Bézs alapon absztrakt, geometrikus motívummal emelik minden kanapé, ágy vagy fotel megjelenését. A párnák puha töltelékkel és polipamutból készült cipzáras huzattal vannak ellátva. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 2 x párna
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Forma | Négyzet |
|---|---|
| Párna típus | Dísz |
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Bézs |
| Név | CALIBRACHOA |
| Súly | 1 kg |
| Főbb anyagok | Poliészter, Pamut |
| Stílus | Modern |
| Sku | 307621 |

Poliészter töltetű, pamut, hipoallergén
Raktáron
Anatómiai, poliészter töltetű, hipoallergén
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×90 cm, hipoallergén, szabálytalan formájú
Raktáron
50×70 cm, anatómiai, memóriahabos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Anatómiai, poliészter töltetű, hipoallergén
Raktáron
Anatómiai, poliészter töltetű, hipoallergén
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás