




Dimmelhető LED fényforrást tartalmaz (szabályzó nem trtozék)
| Függesztési típusok | Zsinóron |
|---|---|
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 39 W |
| Funkció | Szabályozható, dimmer nélkül/LED technológia |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 39 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2340 lm |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 160 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 39 W |
| Alak | Kerek |
| Hely | Hálószoba/Nappali/Konyha |
| Series | TALOWE LED Lucide |
| Gyártó | Lucide |

230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron