Ajánljuk
4Home Feathers pamut ágyneműhuzat, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Szép megjelenés, mint a képen (57%)
- Kellemes, minőségi pamut anyag (71%)
Előző árak
- 2026. 05. 25. - 5695 Ft
- 2026. 05. 03. - 5695 Ft
- 2026. 03. 04. - 6295 Ft
- 2026. 02. 25. - 7045 Ft
- 2026. 02. 23. - 7145 Ft
- 2026. 02. 20. - 7995 Ft
- 2026. 02. 18. - 8995 Ft
- 2026. 02. 12. - 6545 Ft
- 2026. 02. 06. - 8995 Ft
- 2025. 09. 23. - 9995 Ft
- 2025. 09. 09. - 7996 Ft
- 2025. 06. 26. - 9995 Ft
- 2025. 06. 06. - 6845 Ft
- 2025. 05. 14. - 5995 Ft
- 2025. 03. 04. - 5845 Ft
- 2025. 03. 01. - 5545 Ft
- 2025. 02. 14. - 6095 Ft
- 2025. 02. 06. - 5945 Ft
- 2024. 12. 18. - 5645 Ft
- 2024. 10. 07. - 5995 Ft
- 2024. 09. 05. - 6795 Ft
- 2024. 08. 26. - 6495 Ft
- 2024. 07. 22. - 7195 Ft
- 2024. 04. 23. - 6445 Ft
- 2024. 01. 15. - 6245 Ft
Termékleírás
Egyszerű, elegáns, misztikus. A puha tollak simogatása álomba szenderíti ezen az eredeti pamut ágyneműhuzaton nyugtató színkombinációban. A kontrasztos fehér alapon kék árnyalatú tollak motívuma lágy és légies érzetet nyujt, így egyszerű jellegzetes stílust kölcsönöz hálószobájának.Az ágyneműhuzat minődégi 100% pamutból készült, ami garantálja a kellemes alvást. A minta mindkét oldalán azonos. A tökéletes kényelem érdekében praktikusan cipzárral zárható. A készlet tartalma: 1x párnahuzat 70 x 90 cm 1x paplanhuzat 140 x 200 cm
Specifikációk
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Súly | 115 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Szép megjelenés, mint a képen (57%)
- Kellemes, minőségi pamut anyag (71%)
- Színtartó mosás után is (57%)
Felhasználói értékelések
Szép pamut ágyneműhuzat, ugyanúgy néz ki, mint a képen. Mosás után is megtartja a színeit és az alakját.
A termék kiváló minőségű, előnye, hogy a huzatok cipzárasak.
Nagyon elégedett vagyok az ágyneműhuzatokkal. Megfeleltek az elvárásaimnak. Kellemes anyag és gyönyörű színek.
Az ágynemű olyan, mint a képen, a pamut minőséges és színben is megfelel a képen láthatónak. Elégedett vagyok.
Jó.





































