Ajánljuk
4Home Frugal Winterland pamut ágyneműhuzat, 220 x 200 cm, 2 db 70 x 90 cm, 220 x 200 cm, 2 db 70 x 90 cm
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 6295 Ft
- 2026. 03. 10. - 6295 Ft
- 2026. 02. 17. - 5995 Ft
- 2026. 02. 06. - 4745 Ft
- 2026. 02. 03. - 5745 Ft
- 2026. 01. 29. - 7275 Ft
- 2026. 01. 28. - 5795 Ft
- 2026. 01. 26. - 7445 Ft
- 2026. 01. 09. - 8345 Ft
- 2025. 12. 22. - 10 045 Ft
- 2025. 12. 02. - 10 795 Ft
- 2025. 11. 11. - 9995 Ft
- 2025. 11. 11. - 14 995 Ft
- 2025. 10. 28. - 11 996 Ft
- 2025. 09. 23. - 14 995 Ft
- 2025. 09. 22. - 11 996 Ft
Termékleírás
A 4Home márkánk Frugal Winterland pamut ágyneműhuzata varázslatos téli mese hangulatot varázsol hálószobájába. A fehér alapot finoman rajzolt fák díszítik fekete és bézs színben , amelyek játékos és egyben megnyugtató hatást keltenek. Az eredeti motívum nyugodt érzést kelt, és a havas tájra emlékeztet , ahol az idő lelassul, és Ön zavartalan pihenésre adhatja át magát. Az ágyneműhuzat ideális azok számára, akik szeretik a tiszta skandináv stílust, egy kis téli romantikával. Az ágyneműhuzat puha, lélegző és egész évben kellemes tapintású. A 100% pamut115 g/m² súlyának köszönhetően kényelmesen és melegen fogja érezni magát, anélkül, hogy hiányozna a könnyedség érzése. A természetes anyag bőrbarát, amit az OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvány is igazol, amely garantálja az egészségre való ártalmatlanságot. A praktikus cipzár megkönnyíti az átöltözést és lerövidíti az ágyneműhuzat ápolásának idejét. Az ágyneműhuzat 40 °C-on mosható ,szárítóban szárítható és150 °C-on vasalható , ami garantálja az egyszerű karbantartást. A paplan mérete 220 × 200 cm, a két párna mérete 70 × 90 cm, ami alkalmas egy standard franciaágyra. A termék fő előnyei kellemes és lélegző 100% pamut kivitel játékos téli design minimalista stílusban OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvány – egészségre ártalmatlan praktikus cipzár a gyors cseréhez egyszerű karbantartás – 40 °C-on mosható, szárítóban szárítható A csomag tartalma 1× paplanhuzat 220 × 200 cm 2× párnahuzat 70 × 90 cm
Specifikációk
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Kétszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 220 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Standard kétszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 220 x 200 cm, 2 db 70 x 90 cm |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Szép ágyneműhuzatok








































