Webáruház értékelés
A kiszállítás dátumát előre nem kaptam meg csak már aznap reggel egy sms-ben, egy ilyen bútor átvételére azért felkellene készülni és otthon várni, aki dolgozik ezt így nem tudja megtenni
Olcsó és jó a termék
Megvásárolt termékek:








