Navigáció kihagyása, ugrás a tartalomra
Tartalom átugrása, ugrás a láblécbe

Értékelések

3.8
6523 értékelés
5
3972 x4
981 x3
439 x2
243 x1
888 x
4.1
7026 értékelés
5
4619 x4
728 x3
411 x2
259 x1
1009 x
4.0
7000 értékelés
5
4387 x4
856 x3
446 x2
307 x1
1004 x

Felhasználói értékelések

Oli309

Termékértékelés

A szekrények erősek és szépek.

Hiányzott néhány csavar.

Cseh nyelvről fordítva ()

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Kinézet

Hiányzott az összekötő elem az asztal hátsó részéhez.

Feldolgozás a gyártásból.

Cseh nyelvről fordítva ()

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Gyenge minőségű gyártási feldolgozás.

Megjelenés

Feldolgozás - A sínek akadoznak, a fiókok nem illeszkednek tökéletesen a szekrénybe, kissé ferde állásban vannak.

Cseh nyelvről fordítva ()

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Gyenge minőségű feldolgozás a gyártásból

Megjelenés

Feldolgozás - A sínk súrlódnak, a fiókok nem illeszkednek jól a szekrénybe, enyhén ferde állásban vannak.

Cseh nyelvről fordítva ()

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

A szekrény hátlapja megérkezett, a váz maga nem, vagyis teljesen mást küldtek. Azóta is várom, hogy az újbóli berendelés megérkezzen.

Jančí

Termékértékelés

színkombináció

kialakítás és tárolóhely

Cseh nyelvről fordítva ()

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Kényelmes

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Ez az élmény nem nyerte el a tetszésemet, tekintettel arra, hogy türelemmel voltam a termék heti várakozási idejére, melyet hibásan szállítottak ki. Azóta csupán annyi információt kaptam, hogy pótlásra kerül majd. Jelenleg arra kérték, hogy értékeljem a vásárlási folyamatot. Ezen a téren önöknek egyértelműen több tapasztalatuk van. Továbbá szeretném megjegyezni, hogy egy új vásárlót szereztem önöknek, aki most azt kérdezi tőlem, hogy miért nem kapott garancialevél és számla.

A szállított áru ágyneműtartóján egy nagy lyuk található.

Magyar nyelvről fordítva ()

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Nagyon nem tetszett ez az egész, mivel hozzájárultam, hogy várok rá e hetet és kihozzák hibásan. Azóta csak annyit írtak. majd kapok másikat. Most meg értékeljem milyen volt a vásárlás. Ezt önök nagyon jól tudták. Azért még annyit, szereztem önöknek egy vásárlót , aki tőlem kéri miért nem kapott garanciális levelet és számlát.

A kiszállított árú ágyneműtartoján egy nagy lyuk volt

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

pont olyan mint a képen

szép kivitel

Lábléc kihagyása, ugrás az oldal elejéreUgrás az oldal elejére