Webáruház értékelés
Telefonon meggyőznek, hogy rendeljem meg a terméket, mert pár nap múlva megérkezik Magyaországra,majd rá pár napra törlik a rendelésem. Ez FELHÍBORÍTÓ, INKORREKT.
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Webáruház értékelés
Telefonon meggyőznek, hogy rendeljem meg a terméket, mert pár nap múlva megérkezik Magyaországra,majd rá pár napra törlik a rendelésem. Ez FELHÍBORÍTÓ, INKORREKT.
Webáruház értékelés
Nem a megfelelő információt tartalmazza
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
Jó ár.
Lassú szállítás
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
ẞsok minden kapható
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
A chat robot nem tud érdemben válaszolni mikor érkezik a termek
Sajnos vennem kell másikat mert e hétvégén családi ünnep lesz és ez nem fog megérkezni …
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
Kedvesek
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
gyors
átlátható
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
Rendelés átvétele, majd a vásárolt termék összeállítása közben láttuk meg hogy az egyik szék műrattan borítása lefeslett. Jeleztem reklamáció formájában, illetve cserét kértem. A cég megoldása idézem: “ahhoz megfelelő ragasztó (nem adták meg a márkát) vagy ragasztópisztoly használatával megoldható a probléma, valamint felajánlottak egy 4000 forintos kupont. Ezek után nyilván többet innen nem kell rendelni. Tették ezt úgy hogy másfél hónapot vártam a rendelésre, téves tájékoztatás alapján.
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
Jó ár érték arányú terméknek tűnt amit találtam.
Nem szólt a rendelésnél, hogy niincs készleten amit szeretnék. Miután pár napig nem jött visszaigazolás, hívtam telefonon Őket, majd illedelmesen közolték, hogy ja bocs az a tétel nincs, cca 10 hét múlva lesz újra :-((((
Webáruház értékelés
A terméken egy kis vágás volt úgy érkezett . Egyből felvettem a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal , de cserét nem voltak hajlandó adni, csak vissza küldeni lehet és újra megvenni ( közben feljebb ment az ára majd 15.000 Ft-al) vagy adnak a hibás termékre valamennyi visszatérítést . Így a végén azt fogadtuk el mert több pénzért megvenni nem akartuk újra . Ez úgy gondolom elég rugalmatlan hozzáállás .
A terméken egy kis vágás volt úgy érkezett . Egyből felvettem a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal , de cserét nem voltak hajlandó adni, csak vissza küldeni lehet és újra megvenni ( közben feljebb ment az ára majd 15.000 Ft-al) vagy adnak a hibás termékre valamennyi visszatérítést . Így a végén azt fogadtuk el mert több pénzért megvenni nem akartuk újra . Ez úgy gondolom elég rugalmatlan hozzáállás .
Megvásárolt termékek: