Ezek is tetszhetnek
LED Dimmelhető érintős asztali lámpa JOWI LED/8W/230V fekete
9290 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 26. - 9290 Ft
- 2025. 09. 22. - 9290 Ft
- 2024. 01. 15. - 11 390 Ft
Termékleírás
Modern lámpa érintésvezérléssel.Lépcsőzetesen dimmelhető 30lm-150lm-500lm.A tápkábel hossza 1,5 m.A LED technológiának köszönhetően akár 80%-ot is megtakaríthat az energia költségekből.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Fekete |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Íróasztal |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Dugó típusa | C |
| Típus | Asztali lámpa |
| Hely | Iroda |
| Funkció | LED technológia/Lépésekben szabályozható/Érintős kapcsoló |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 55 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 790 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 12500 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Series | LAMP Polux, JOWI Sanico |
| Gyártó | Polux |
Ajánljuk

14 689 Ft
Retro asztali lámpa narancssárga üveggel - Mabel
Retró, modern stílusú, üveg
Raktáron
28 510 Ft32 049 Ft
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre


































































