Ezek is tetszhetnek
Philips 16472/93/P0 - LED Kültéri lámpa Hue TURACO 1xE27/9,5W/230V IP44
Előző árak
- 2026. 05. 25. - 32 690 Ft
- 2026. 04. 23. - 32 690 Ft
- 2026. 03. 04. - 29 390 Ft
- 2024. 06. 25. - 41 990 Ft
- 2024. 01. 15. - 41 190 Ft
Termékleírás
Teremtsen tökéletes hangulatot a Philips Hue szabályozható fényeivel.Energiatakarékos világítás, amely távolról is működtethető,amely ideális világítást biztosít az Ön képzeletének és kényelmének. Dimmelhető Philips HUE LED fali lámpa Kényelmes megvilágítás kültérre az Ön elképzelése szerint (érkezéskor bekapcsolnak, majd távozáskor kikapcsolnak) Szükséges HUE Bridge berendezés A további berendezédek csatlakoztatása a Wi-Fi jel tartományától függ. Okosberendezéssel vagy tablettal vezérelhetjük,vagy hanggal(Amazon Alexa, Google Assistant vagy Apple HomeKit). A Philips HUE aplikáció segítségével iOS és Android távolról is működtethetjük Speciálisan megtervezett világítótest kültéri használatra, tesztelve védettsége IP44 A HUE Bridge berendezéssel egyszerre több lámpát is vezérelhetünk Kompatibilis az Amazon Alexa és Apple Homekit rendszerrel Több információt a HUE termékekről itt találhat
Specifikációk
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Funkció | Irányítás telefonnal/Dimmelhető mobiltelefonnal/Alexa |
| Stílus | Egyéb |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9,5 W |
| Hely | Kert és utak |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | E27 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 9,5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| A teljes fényáram | 806 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Series | HUE TURACO Philips |
| Gyártó | Philips |
Ajánljuk

Ipari kültéri állólámpa fekete 65 cm IP44 - Baleno
Álló, talajba építhető
Raktáron
Kültéri lámpa sötétszürke füstüveggel 80cm IP44 aljzattal és mozgásérzékelővel - Malios
Raktáron
Ipari kültéri fali lámpa fekete IP44 - Charlois
Fali, 230V, fém
Raktáron
Modern fekete lámpás műanyaggal 200 cm IP44 - Sfera
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Modern kültéri fali lámpa rozsdamentes acél fekete IP44 - Jarra
Fali
Raktáron
Klasszikus kültéri lámpa fekete 200 cm IP44 - Havana
RaktáronIngyenes szállítás
Modern fekete kültéri állólámpa 80 cm-es aljzattal IP44 - Charlois
Álló, fém
Raktáron
6 db-os kültéri fali lámpa szett fekete négyzet alakú, LED-es IP65 - Gem
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 mozgásérzékelővel - Ruben
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Kültéri fali lámpa fekete IP44 mozgásérzékelővel - Daphne
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Raktáron
Kültéri lámpa sötétszürke opálüveggel 80 cm IP44 aljzattal és mozgásérzékelővel - Malios
Raktáron
Rusztikus kültéri fali lámpa sötétszürke IP44 - Kansas
Fali, fém
Raktáron
Klasszikus kültéri lámpa fekete 125 cm IP44 - Daphne
Műanyag
Raktáron
Kültéri állólámpa fekete füstös árnyékolóval hatszögletű 30 cm - Denmark
Álló, 230V, fém
Raktáron
Kültéri fali lámpa antik arany IP44 mozgásérzékelővel - Daphne
Mozgásérzékelős, fali, bronz
Raktáron
Modern kültéri függőlámpa sötétzöld IP44 - Kansas
Függő
Raktáron
Kültéri lámpa acél 80 cm foglalattal IP44 - Malios
Fém
Raktáron
Klasszikus kültéri fali lámpa antik arany IP44 - Herb
Fali, 230V, fém
Raktáron
Régi stílusú kültéri lámpa arany 3-lámpás IP44 - New Haven
Fém, műanyag
Raktáron
Klasszikus kültéri fali lámpa antik zöld IP44 - Glasgow
Fali, 230V, fém
Raktáron
Klasszikus kültéri lámpás fekete 3-lámpás IP44 - New Haven
Raktáron
Ipari kültéri állólámpa fekete 80 cm IP44 - Charlois
Álló, műanyag
Raktáron
Kültéri fali lámpa rozsdabarna mozgásérzékelővel IP44 - Charlois
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Vintage kültéri fali lámpa antik arany - Antigua Up
Szolár, fali, 230V
Raktáron
Modern kültéri fali lámpa sötétzöld IP44 - Kansas
Fali
Raktáron
Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - Charlois
Fali, 230V, fém
Raktáron
Modern kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - Kansas
Fali, 230V, fém
Raktáron
Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - Ruben
Fali, fém
Raktáron
Modern kültéri fali lámpa fekete 2-lámpás IP44 - Jeffrey
Fém
Raktáron
Kültéri állólámpa fekete 120 cm IP44 - Havana
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
































































