Ajánljuk
Eglo 97029 - 2x LED szalag mozgásérzékelővel PIDIO 2xLED/36x0,1W/230V 2,4m
Előző árak
- 2026. 04. 01. - 19 490 Ft
- 2025. 11. 18. - 19 490 Ft
- 2024. 01. 15. - 19 489 Ft
Termékleírás
A szett két LED szalagot tartalmaz, összesen 240 cm hosszban.A LED szalag mozgásérzékelővel van felszerelve.Közvetlenül csatlakoztatható a konnektorba.
Specifikációk
| Áramforrás | Villany |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Típus | Fali, LED szalagok |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Dugó típusa | C |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 0,1 W |
| Izzók száma | 1 |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 0,1 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 0,1 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Színhőmérséklet | 3300 K |
| A teljes fényáram | 225 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | PIDIO Eglo |
| Gyártó | Eglo |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Nedis HTPA15EBK kültéri elektromos fűtőtest 200 cm 1500W/230V IP34
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 34006 - LED Kültéri fali lámpa érzékelővel CASILDA LED/6W/230V IP44
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Dalber D-63532 - Gyerek csillár TRAIN 1xE27/60W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa HAKON 1xE27/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
INCANTI 02-756 - Fali lámpa LENA 1xE27/42W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED Fürdőszobai beépíthető lámpa LED/18W/230V 3000/4000/6000K IP44
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Eglo 49687 - Csillár láncon DEERHURST 2xE27/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 97059-LED PANDELLA LED 7,4W 230V IP44 für Bad mit Sensor
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa MALBO 2xE14/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8812 - Asztali lámpa FLOSSI 1xE14/40W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 2778 - Fali lámpa ALETTA 1xE14/40W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Palnas 61002620 - Fali spotlámpa GEMA 1xGU10/10W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
Redo 90107 - AKRON kültéri mennyezeti LED lámpatest LED/9W/230V IP54
Mennyezeti, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 5021 - LED Fali spotlámpa HAROLD LED/5W/230V IP44
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6429 - LED Csillár zsinóron RAVEN LED/5W/230V
LED, modern stílusú, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Dalber 61682 - Gyerek csillár BABY TRAVEL 1xE27/60W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
Steinel 058623 - LED Kültéri fali lámpa SPOT ONE 1xGU10/7W/230V IP44
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Állólámpa 1xE27/60W/230V + 1xE14/25W
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás



























