Ajánljuk
Lucide 11001/15/31 - KÉSZLET 3x LED fügessztett mennyezeti lámpa FOCUS 1xGU10/5W/230V fehér
18 380 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 11. - 18 380 Ft
- 2025. 11. 18. - 18 380 Ft
- 2024. 02. 17. - 18 379 Ft
- 2024. 01. 15. - 25 180 Ft
Termékleírás
Dimmelhetó izzót tartalmazSzabályzó nem tartozékForgatható, billenthető
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Szerelési lyuk | 60 mm |
| Darabszám a csomagban | 3 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Szerelési mélység | 100 mm |
| Foglalat | GU10 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| A teljes fényáram | 960 lm |
| Típus | Beépíthető lámpa |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható, dimmer nélkül |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 40 ° |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Szerelés módja | Beépített |
| Izzók száma | 3 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Series | UP DOWN Lucide, FOCUS Lucide |
| Gyártó | Lucide |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

12 990 Ft
Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
8090 Ft
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
29 390 Ft
Brilagi - LED Fali kristály lámpa MOZART 2xE14/40W/230V arany
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
7290 Ft
CSOMAG 6x LED Izzó Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
7290 Ft
Brilagi - LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest VESTAS LED/18W/230V 4000K IP54
Mennyezeti
Raktáron
12 990 Ft
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fekete IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
17 890 Ft
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
14 690 Ft
Brilagi - LED Kültéri lámpa BENE LED/24W/230V 26x26 cm IP54
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
14 690 Ft
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
12 990 Ft
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fehér IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
34 290 Ft
Brilagi - Gyerekszobai mennyezeti lámpa NIMBUS LINEN 4xE27/15W/230V 46x63 cm bézs
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
5990 Ft8090 Ft
Brilo 3823-014 - SILIN LED mennyezeti lámpa LED/16W/230V Ø 33 cm
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
12 490 Ft
Brilagi - LED fürdőszobai lámpatest ULTRA VÉKONY LED/18W/230V Ø 30 cm aranyszínű IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
9690 Ft
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
8090 Ft
LED RGBW, fényerőszabályozható, újratölthető gyermek éjszakai lámpa UNICORN LED/1W/5V 1200 mAh
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
22 490 Ft
Globo 32014-2BS-Kültéri fali lámpa érzékelővel XELOO 2xE27/40W/230V IP44
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
42 490 Ft
Csillár zsinóron MARTI 3xE27/15W/230V bézs/arany
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
27 790 Ft
Brilagi-LED fürdőszobai tükörvilágítás AQUA LINE LED/18W/230V 60 cm IP44 bronz
IP44
RaktáronIngyenes szállítás

























