Hasonlítsd össze az árakat 17 490 Ft-tól 17 990 Ft-ig 3 webáruházban:
Eglo 95364 - LED Fali lámpa PASSA 2xGU10-LED/4W/230V
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 17 490 Ft és 17 990 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 17 823 Ft
- 2026. 01. 29. - 17 220 Ft
- 2026. 01. 19. - 17 823 Ft
- 2026. 01. 08. - 17 190 Ft
- 2026. 01. 01. - 17 865 Ft
- 2025. 12. 18. - 17 190 Ft
- 2025. 11. 20. - 17 350 Ft
- 2025. 10. 28. - 17 350 Ft
- 2025. 10. 15. - 17 190 Ft
- 2025. 10. 03. - 17 350 Ft
- 2025. 09. 09. - 17 637 Ft
- 2025. 09. 05. - 17 948 Ft
- 2026. 05. 01. - 17 490 Ft
- 2026. 01. 29. - 16 180 Ft
- 2026. 01. 19. - 17 490 Ft
- 2026. 01. 08. - 15 290 Ft
- 2026. 01. 01. - 17 490 Ft
- 2025. 12. 18. - 15 290 Ft
- 2025. 11. 20. - 15 290 Ft
- 2025. 10. 28. - 15 290 Ft
- 2025. 10. 15. - 15 290 Ft
- 2025. 10. 03. - 15 290 Ft
- 2025. 09. 09. - 16 723 Ft
- 2025. 09. 05. - 17 490 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 17990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Típus | Fali lámpa |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Foglalat | GU10 |
| Izzók száma | 2 |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 500 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Hely | Hálószoba |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Alak | Négyszögletes |
| Stílus | Egyéb |
| Series | PASSA Eglo |
| Gyártó | Eglo |
Ajánljuk

Breggo falikar
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Spin LED falikar
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Estera
Fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Penor fali spotlámpa
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Design fali lámpa fekete 3 fokozatban dimmelhető 2-lámpás - Bummy
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Haga dekoratív fali lámpa
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hoja dekoratív fali lámpa
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Basalt falba süllyeszthető kültéri lámpa
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Bronz fali lámpa fehér búrával és állítható karral - Ladas Deluxe
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
Esme falikar
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Seline dekoratív fali lámpa
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa rozsdabarna színben, LED-del, IP54 mozgásérzékelővel - Esmee
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
Fali lámpa rozsdabarna 2 fényű GU10 AR70 IP44 mozgásérzékelővel - Baleno
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Vintage kültéri fali lámpa réz IP44 - Prato
Konnektoros, üveg, fém
Raktáron
Eye falikar
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern Süllyesztett Fali Lámpa Fekete 16cm LED-del IP65 - Mert
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Skandináv fali lámpa fehér organikus - Plaster
Klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Natalie falikar
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Eye fali spotlámpa
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Filomena falikar
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Pond LED
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern fali lámpa fehér USB-vel és rugalmas karral - Flero
LED, modern stílusú, okos
Raktáron
Fali lámpa sárgaréz 62 cm LED-del IP44 - Jerre
LED, fém, műanyag
Raktáron
Dizájner bronz fali lámpa 3 égős - Planes
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Kier általános mennyezeti lámpa
Raktáron
Sophia falikar
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
Aden falikar
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern fekete fali lámpa 100 cm LED-del - Clockwise
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Cezanne falikar
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Fali lámpa sárgaréz 41,5 cm LED-del IP44 - Jerre
LED, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Prezent 1501 -Mennyezeti lámpa ASPEN 2xE27/60W/230V IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6547 - Spotlámpa GRANDO 3xE14/40W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8510 - Kültéri fali lámpa MANHATTAN 1xE27/60W/230V
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50234/17/E7 - Spotlámpa BURLAP 4xE14/40W/230V
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 6195 - Fali lámpa SENDERO 1xE27/60W/230V
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 50582/30/PN - Spotlámpa MYLIVING PONGEE 2xGU10/5,5W/230V
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED Kültéri reflektor ADVIVE PLUS LED/100W/230V IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali lámpa DONATO 2xE14/40W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Jupiter 1707 - BORNEO fali lámpa 1xE27/60W/230V
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Markslöjd 106587 - Dimmelhető fali lámpa CARRIE 1xGU10/35W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Antonio 1xE27/60W/230V mennyezeti lámpa kábellel
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Palnas 61002620 - Fali spotlámpa GEMA 1xGU10/10W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
Searchlight EU3923AB - Asztali lámpa TOUCH 1xE14/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 98762 - Fali lámpa TABILLANO 1xE27/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Eglo 99263 - FUEVA 5 LED fényerőszabályozható mennyezeti lámpatest 16,5W/230V
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Prezent 64423 - Mennyezeti lámpa ORADEA 3xE27/40W/230V
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa ASPENDOS 1xE27/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás

