


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 9090.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Szürke |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Nappali |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 4 |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 1400 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Alak | Négyzetes |
| Foglalat | GU10 |
| Series | NOVORIO |
| Gyártó | Eglo |

LED, süllyesztett, fém
Raktáron
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Süllyesztett
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető, fém
Raktáron
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás

Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett, billenthető, fém
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás

230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás