Ajánljuk
Eglo 93876 - LED dimmelhető lámpa BAYA 1 LED/20W + LED/2,5W bronz
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 45 790 Ft
- 2025. 11. 18. - 45 790 Ft
- 2025. 11. 07. - 45 790 Ft
- 2025. 05. 07. - 49 090 Ft
- 2025. 05. 01. - 67 989 Ft
- 2024. 09. 28. - 49 090 Ft
- 2024. 01. 15. - 64 990 Ft
Termékleírás
Modern LED sszabályozható állólámpa. Fő forrás tartalmazz forgatható szabályozót + mellékes forrás tartalmazz kapcsolót on/off. Fényszín: meleg fehér.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Dimmelhető | Igen |
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Feszültség | 230 V |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/Szabályozható dimmerrel/LED technológia |
| Dugó típusa | C |
| A teljes fényáram | 1950 lm/240 lm |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 22,5 W |
| Izzók száma | 2 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2,5 W/20 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 2,5 W/20 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Típus | Állólámpa |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 150 W |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | BAYA Eglo |
| Gyártó | Eglo |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Prezent 1501 -Mennyezeti lámpa ASPEN 2xE27/60W/230V IP44
RaktáronIngyenes szállítás
EGLO 90048 - AMADORA függeszték 3xE27/60W
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Jupiter 1175 - XS3 - Függeszték XSARA 3xE27/60W/230V
Rusztikus, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 83404 - Mennyezeti lámpa ELLA 2xE27/60W/230V
Üveg, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6547 - Spotlámpa GRANDO 3xE14/40W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8510 - Kültéri fali lámpa MANHATTAN 1xE27/60W/230V
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50234/17/E7 - Spotlámpa BURLAP 4xE14/40W/230V
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 6195 - Fali lámpa SENDERO 1xE27/60W/230V
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 95689 - LED Mennyezeti lámpa SORRENTA 1 LED/16W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 68397-12 - LED Mennyezeti lámpa MATHILDA LED/12W/230V
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6028 - Spotlámpa EBONY 3xE27/20W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 16489/93/P0 - LED Kültéri lámpa MYGARDEN STRATOSPHERE 2xLED/4,5W/230V IP44
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 50582/30/PN - Spotlámpa MYLIVING PONGEE 2xGU10/5,5W/230V
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Lucide 19600/01/31 - HESTER asztali lámpa 1xGU10/7W/230V fehér
Klasszikus kapcsolóval, 230V, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED Kültéri reflektor ADVIVE PLUS LED/100W/230V IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali lámpa JUTA 1xE27/60W/230V
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali lámpa DONATO 2xE14/40W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás



























