Nem bejelentkezett felhasználó
Nagyon sekély.
Ez a forma kiváló minőségű tapadásmentes felülettel készült. Alkalmas elektromos, gáz- és meleg levegős sütőkhöz. A forma segítségével hagyományos fonott kalácsot készíthet családjának és barátainak. Könnyen tisztítható – mosogatógépben mosható.
| Szélesség: | 15 cm |
|---|---|
| Mélység: | 38 cm |
| Alkalom | Karácsony |
|---|---|
| Típus | Fonott kalácsra |
| Szín | Szürke |
| Anyag | Szénacél |
| Hosszúság | 38,5 cm |
| Mikrohullámú sütő | Nem |
| Mosogatógép | Igen |
| Gyártó | Toro |
Felhasználói értékelések
Nagyon sekély.

18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron
18×36 cm
Raktáron

Játék szerszámkészletek
Raktáron
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
15×1 cm, baba
Raktáron
31×7 cm, baba
Raktáron



Dínós, baba
Raktáron
47×67 cm, világtérkép
Raktáron
A
Raktáron

53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

45×4 cm, baba
Raktáron