





A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 4945 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Válassza ki a megfelelő lepedőt a legkényelmesebb alvásért. A frottír anyag nagyon jól melegít, ezért alkalmasabb a hideg éjszakákra. Nagyon kellemes tapintású és karbantartása egyszerű, vasalást nem igényel. A frottír lepedők szélei gumival vannak ellátva, hogy jól illeszkedjenek a matrachoz.
| Anyag | Frottír |
|---|---|
| Szín | Bézs |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Méret | 140 x 200 cm |
| Méretek | 140 x 200 cm |
| Súly | 140 g/m2 |
| Szárítógép | Nem |
| Vasalás | Nem szabad vasalni |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Minden rendben van.
Elégedett vagyok a színnel is.
Frottír lepedő kellemes tapintású, nem olyan szilárd, mint a szövött változatok, de jól lehet rajta aludni.
nagyon vékony anyag
a szín eltér a képen láthatótól, valójában inkább barackos
szép

Jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey, mikroplüss
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
220×240 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
120×200 cm, gumis, pamut
Raktáron