


A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 5945 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Varázsolja át matracát és így ágyát egy pihe-puha báránnyá, ami a fagyos éjszakákat is kellemesen meleggé teszi. A tökéletességig fejlesztett, báránybőrszerű puhaságával és melegségével nem okoz csalódást annak, aki melegre vágyik. Családja biztonságos melegben lehet a nyirkos, őszi estéken és a hideg, téli éjszakákon egyaránt. Mikroszálas anyagának hála, rendkívül könnyen tisztítható. Bátran ajánljuk mindazoknak, akik a megfoghatatlanul gyengéd tapintást keresik. Érzékeny bőrűeknek és allergiában szenvedőknek is tökéletes választás.A lepedő kifinomult szettet alkot a külön-külön is megvásárolható pléddel és párnahuzatokkal, amiket megtalál termékeink között.
| Szín | Bézs |
|---|---|
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Anyag | 100 % poliészter |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Méret | 90 x 200 cm |
| Méretek | 90 x 200 cm |
| Súly | 230 g/m2 |
| Szárítógép | Nem |
| Vasalás | Nem szabad vasalni |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
⁰
Mosás után is nagyon kellemes és meleg. Elégedettség.
Minőségi termék, és nagyon kellemes érintkezni vele a testen.
kényelmes alvás
Minőségi anyag

180×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
120×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey, mikroplüss
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron