Ajánljuk
Ágy Boston K122
73 500 Ft
Termékleírás
Kétszemélyes, Fehér, 140x200, Laminált forgácslap, 146x204x86cm
Specifikációk
| Szett | Matrac nélkül |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Fekvő magasság | 475 mm |
| Hosszúság | 2040 mm |
| Lábak | Nem |
| Matrac mérete | 1400 x 2000 mm |
| Súly | 50 kg |
| Maximális teherbírás | 200 kg |
| Matrac | Nem |
| Ágyrács | Nem |
| Matrac az ágykeretben | 90 mm |
| Ágyneműtartó | Nem |
| Színválaszték | Igen |
| Anyagok | Laminált forgácslap |
| Átlagos szállítási idő | 5 munkanap |
| Eredet | Európai unió |































